Podzimní Retro Garáž se 17.11.2018 náramně vydařila. Celková návštěvnost výstaviště se včetně prodejců a vystavovatelů vyšplhala přes 3.500 lidí,, za což vám všem moc děkujeme.

Návštěvníky jistě zaujal pavilón B, kde byly k vidění především vystavené exponáty veteránských klubů (např. Veteran Car Club ČR, KHV Metuje, Czech Classic Trial, závodní motocykly Indian (Classicbikeclub – František Loučka), Grand Veteran, Porsche Classic Club ČR, Rolls-Royce Club ČR a další) nebo velmi půspobivá výstava fotgrafií tatrovek Vladimíra Cettla a obrazů pana Zapadlíka.
Zbylé dva pavilóny – největší C (4000 m2) a A (1400 m2) se nám letos již podařilo kompletně zaplnit velice pestrou nabídkou veterásnkého zboží – nové díly, nechyběla ani stará veteránská veteš, renovační dílny, auto-moto na prodej a prezentace nových, ale s historií velmi úzce spjatých motocyklových značek – Jawa, Royal Enfield, elektrická Čezeta a Indian.
Letos jsme rovněž obsadili venkovní plochy výstaviště, takže skutečně celý areál nádherně žil naší veteránskou burzou.
Perličkou programu byla živá aukce Škody 105, která se nakonec vydražila za 4.000 Kč. Stejně tak velikou pozornost budila naše veteránská tombola, ve které byly opět připraveny velmi hodnotné ceny – největší radost ale opět udělal zlatý hřeb tomboly -. Jawa 21 Pionýr.

A co bude dál?

Už teď si nás můžete zapsat do diářů. Příští rok se můžete těšit na JARNÍ RETRO GARÁŽ 30.3.2019 a PODZIMNÍ RETRO GARÁŽ 23.11.2019.

Těšíme se na Vás!

Za tým Retro Garáž…

Pavel