Pro Návštěvníky


LÉTO neděle 27.6.2021 

PODZIM sobota 13.11.2021


ONLINE PRODEJ VSTUPENEK –> ZDE

Nestůjte zbytečně frontu u pokladen výstaviště, díky zakoupení vstupenky online vás odbavíme u vstupu výrazně rychleji.


Retro Garáž probíhá v moderních výstavních prostorách Výstaviště v Lysé nad Labem.

Už žádné mrznutí za nepříznivého počasí. Přijďte si v klidu a teple vybrat, nakoupit, zásobit se před zimou a užít si doprovodný program připravený pro milovníky veteránů.


TRVÁNÍ AKCE: 8:00 – 14-15:00


CENÍK VSTUPNÉHO:

Dospělí – 150 Kč / os.

Děti ZDARMA (do 150 cm výšky)


KDE SE AKCE KONÁ:

Retro Garáž probíhá v moderních výstavních prostorách Výstaviště v Lysé nad Labem (Masarykova 1727; 289 22; Lysá nad Labem; Středočeský kraj). Výstaviště nabízí především skvělou dopravní dostupnost ze všech směrů ČR ať už vozem nebo vlakem (cca 3 minuty chůze od železniční stanice Lysá nad Labem).

K dispozici následující prodejní a výstavní prostory:

  • Hala A1 1.440 m² – prodejci dílů & veteránské veteše
  • Hala B 2.160 m² – dražby veteránů, prodejci auto-moto veteránů, renovační dílny
  • Hala C 4.000 m² – prodejci auto-moto veteránů, burza auto-moto veteránů, renovační dílny
  • Venkovní plocha 15.000 m² – prodejci auto-moto veteránů, burza auto-moto veteránů

KUDY NA RETRO GARÁŽ:

VÝSTAVIŠTĚ LYSÁ NAD LABEM
Masarykova 1727; 289 22; Lysá nad Labem; Středočeský kraj

VSTUPY NA VÝSTAVIŠTĚ

  • 1. vchod z ulice Masarykova (hlavní brána)
  • 2. vchod z ulice Čapkova (vstup přímo do haly C)
  • 3. vchod z ulice Čapkova (nákladovou branou)

Vstupenky k dispozici na všech pokladnách u všech vstupů. Návštěvníci více využívají vchod z ulice Masarykova. Chcete-li se vyhnout zbytečným frontám, doporučujeme využít vchody z ulice Čapkova.

PARKOVÁNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Parkování návštěvníků Retro Garáže je možné v přilehlých ulicích výstaviště a na určených parkovištích viz plánek níže. Upozorňujeme návštěvníky, že město Lysá nad Labem, které parkovací plochy poskytuje, vybírá za parkování poplatek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NA NA VÝSTAVU AUTEM

Výstaviště v Lysé nad Labem leží na propojce Dálnic D10 a D11. Nejblíže je vzdálena dálnice Praha – Hradec Králové, kde řidiči využijí EXIT 18 směr Lysá nad Labem. Dálnice Praha – Liberec D10 je vzdálena necelých 12 kilometrů a řidiči sjíždí na Benátky nad Jizerou. Bez dálničních poplatků přijedete do Lysé nad Labem ze směrů Stará Boleslav, Nymburk, Mladá Boleslav a Kolín. 

NA VÝSTAVU VLAKEM

Město Lysá nad Labem leží na významné železniční křižovatce, kde každý den zastavuje na 170 osobních vlaků a rychlíků i v půlhodinovém intervalu ze směrů od Prahy, Kolína, Ústí nad Labem a Milovic. Dálkovou osobní dopravou rychlíky je přímé spojení například s Prahou, Kolínem, Mělníkem, Litoměřicemi, Ústím nad Labem, Chlumcem nad Cidlinou, Hradcem Králové, Jaroměří, Trutnovem, Týništěm nad Orlicí, Častolovicemi, Žamberkem, Letohradem atd. V blízké Praze a v Kolíně je možné přestoupit na dálkové spoje do celé České republiky.

NAS VÝSTAVU AUTOBUSEM

U nádraží Českých drah se nachází i autobusové nádraží, které spojuje Lysou nad Labem s místy, kde vlak nezastavuje.


POŘIZOVÁNÍ FOTO A VIDEO MATERIÁLŮ NA AKCI RETRO GARÁŽ

Na akci jsou pořadatelem pořizovány foto & video záznamy za účelem marketingové propagace akce. V případě, že budete zachyceni na jakékoli fotografii či videozáznamu a budete chtít požádat o jejich stažení, stačí kontaktovat organizátora akce na emailu info@retro-garaz.cz a rádi vašemu požadavku vyhovíme.