Retro Garáž probíhá v moderních výstavních prostorách Výstaviště v Lysé nad Labem. Už žádné mrznutí za nepříznivého počasí. Přijďte si v klidu a teple vybrat, nakoupit, zásobit se před zimou a užít si doprovodný program připravený pro milovníky veteránů.

Sobota 27. 4. 2024

8 – 16 hodin

150 Kč / osoba
děti do 150 cm zdarma

Výstaviště Lysá n. Labem

Retro Garáž probíhá v moderních výstavních prostorách Výstaviště v Lysé nad Labem (Masarykova 1727; 289 22; Lysá nad Labem; Středočeský kraj). Výstaviště nabízí především skvělou dopravní dostupnost ze všech směrů ČR ať už vozem nebo vlakem (cca 3 minuty chůze od železniční stanice Lysá nad Labem).

K dispozici jsou prodejní a výstavní prostory:

  • Hala A1 → 1.440 m² – prodejci dílů & veteránské veteše
  • Hala A2 → 600 m² (konferenční sál ve 2. patře) – aukce historických vozidel / tombola / výstava
  • Hala B → 2.160 m² – dražby veteránů, prodejci auto-moto veteránů, renovační dílny
  • Hala C → 4.000 m² – prodejci auto-moto veteránů, burza auto-moto veteránů, renovační dílny
  • Venkovní plocha → 15.000 m² – prodejci auto-moto veteránů, burza auto-moto veteránů
Doprava, parkování, vstup

Výstaviště v Lysé nad Labem leží na propojce Dálnic D10 a D11. Nejblíže je vzdálena dálnice Praha – Hradec Králové, kde řidiči využijí EXIT 18 směr Lysá nad Labem. Dálnice Praha – Liberec D10 je vzdálena necelých 12 kilometrů a řidiči sjíždí na Benátky nad Jizerou. Bez dálničních poplatků přijedete do Lysé nad Labem ze směrů Stará Boleslav, Nymburk, Mladá Boleslav a Kolín.

Parkování návštěvníků Retro Garáže je možné v přilehlých ulicích výstaviště a na určených parkovištích viz plánek níže. Upozorňujeme návštěvníky, že město Lysá nad Labem, které parkovací plochy poskytuje, vybírá za parkování poplatek.

Město Lysá nad Labem leží na významné železniční křižovatce, kde každý den zastavuje na 170 osobních vlaků a rychlíků i v půlhodinovém intervalu ze směrů od Prahy, Kolína, Ústí nad Labem a Milovic. Dálkovou osobní dopravou rychlíky je přímé spojení například s Prahou, Kolínem, Mělníkem, Litoměřicemi, Ústím nad Labem, Chlumcem nad Cidlinou, Hradcem Králové, Jaroměří, Trutnovem, Týništěm nad Orlicí, Častolovicemi, Žamberkem, Letohradem atd. V blízké Praze a v Kolíně je možné přestoupit na dálkové spoje do celé České republiky.

U nádraží Českých drah se nachází i autobusové nádraží, které spojuje Lysou nad Labem s místy, kde vlak nezastavuje.

Vstupenky jsou k dispozici na všech pokladnách u všech vstupů. Návštěvníci více využívají vchod z ulice Masarykova. Chcete-li se vyhnout zbytečným frontám, doporučujeme využít vchody z ulice Čapkova.
Vstupy na výstaviště:
•  vchod z ulice Masarykova (hlavní brána)
•  vchod z ulice Čapkova (vstup  do haly C)
•  vchod z ulice Čapkova (nákladovou branou)

Online vstupenky! Kupte si vstupenku v klidu z pohodlí domova a vyhněte se pak u vstupů zbytečným případným frontám. Odbavíme vás obratem u každého vstupu buďto pomocí QR kódu ve vašem mobilu, případně si můžete lístek vytisknout doma.

Na akci jsou pořadatelem pořizovány foto & video záznamy za účelem marketingové propagace akce. V případě, že budete zachyceni na jakékoli fotografii či videozáznamu a budete chtít požádat o jejich stažení, stačí kontaktovat organizátora akce na emailu info@retro-garaz.cz a rádi vašemu požadavku vyhovíme.