AUKCE HISTORICKÝCH VOZIDEL NA CLASSIC EXPO

30. 10. 2022

  • DNÍ
  • HODIN
  • MINUT
  • VTEŘIN

Aukce Retro Garáž exkluzivně na Glasurit Classic Expo

Již tento podzim 2022 proběhnou nově aukce historických vozidel Retro Garáž exkluzivně také v rámci výstavy Glasurit Classic Expo (dále Racing Expo a Prague Car Festival) v Pražských Letňanech. Glasurit Classic Expo se koná v posledním říjnovém víkendu, tedy 29. – 30. 10. 2022.
Samotné aukce historických vozidel budou probíhat v neděli 30. 10. 2022 od 12:00 hod.
_
Retro Garáž je nejznámější aukční síň v ČR zaměřená výlučně na historická vozidla. Pravidelně přinášíme naprosto unikátní a nevšední zážitek v podobě živých aukcí auto-moto veteránů, kterým se věnujeme již od roku 2017.
Podzimní velmi pestrá aukční nabídka bude dražitele lákat na veterány v původním stavu, projekty na renovaci, ale i precizně zrestaurované kusy.
_
Přijďte si přihodit a zažít ten adrenalin i Vy!

Logo Retro Garáž

Prague Car festival

Nadcházející aukce

Připravuje pro Vás velmi pestrou podzimní aukční nabídku. Vyberte si svůj vysněný stroj a investujte s vášní a srdcem právě v době, kdy to má skutečně smysl.

Minulé aukce

Aukce jsou velice nevyzpytatelné a mnohdy vás mohou jejich výsledky překvapit. Nesčetněkrát jsme byli svědky napínavých soubojů a zvratů. Přijďte to zažít i Vy.

Chci koupit veterána

Zúčastnit se aukce mohou jen řádně registrovaní dražitelé. Proces přihlášení je velice jednoduchý. Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek jakým je aukce Vašeho vysněného vozu.

Chci prodat veterána

Váš stroj má možná větší hodnotu, než si myslíte. Svěřte jeho prodej skutečným odborníkům a získejte díky aukčnímu prodeji maximum.