Aukce


JARNÍ 4.4.2020 &  PODZIMNÍ 28.11.2020


RETRO GARÁŽ pravidelně přináší všem návštěvníkům naprosto unikátní a nevšední zážitek v podobě živých aukcí / dražeb auto-moto veteránů.

V aukční nabídce nabízíme vždy hned několik strojů. Do dražeb zpravidla připravujeme veterány v původním a pojízdném stavu. Navíc ve většině případů začínáme s vyvolávací cenou od symbolické 1 Kč. Dražby probíhají vždy během akce v dopoledních hodinách v pavilónu B. 

Přijďte si přihodit a zažít ten adrenalin! A kdo ví, třeba to budete právě Vy, kdo se stanete vítězem naší živé aukce.

Pro jarní dražbu 4.4.2020 chystáme hned několik strojů – automobilů a motocyklů – více info postupně přidáváme níže.


PRAVIDLA AUKCÍ & AUKČNÍ ŘÁD

  • Počet účastníků aukce omezen vždy na 50 osob.
  • Přihlášování a registrace do aukcí probíhá osobně před aukcí a jsou povinné.
  • Přihlášky probíhají v pavilónu B u hlavního pořadatelského stanu Retro Garáž. 
  • Pravidla aukcí naleznete zde –> AUKČNÍ ŘÁD

PŘIPRAVUJEME DO DRAŽEB NA JARNÍ RETRO GARÁŽ 4.4.2020

Jawa 550 Pionýr – Pařez
Rok výroby: 1958
Vyvolávací cena 1 Kč

Krásný pařízek s dobovou patinou v původním laku s velmi dobře patrnými linkami. Některé partie samozřejmě nesou známky většího opotřebení. Plechařina naprosto zdravá, s minimem ťukanců. Stroj po letech stání ve stodole pouze vyčištěn, nijak neopravován. Motor v běhu, ale již nutná kompletní GO (vyskakující rychlosti, stržený segment startování). Motocykl bez TP, ovšem s původní malouz SPZ. Všechna čísla sedí s původním štítkem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Jawa 555 Pionýr – (polo)Pařez
Rok výroby: 1961
Vyvolávací cena 1 Kč

Vyjímečně zachovalý pařízek v původním laku s krásnými zlatými linkami. Plechařina naprosto zdravá, jediný výrazný ťukanec na předním blatníku. Stroj po letech nečinnosti pouze vyčištěn a oživen, nijak neopravován. Motor v chodu. Motocykl bez TP, čísla sedí s původním štítkem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

MINULÉ DRAŽBY:

Podzim 2019

Jawa 555 Pionýr
Rok výroby: 1962

Mechanicky velmi slušný a nezničený stav. Motocykl pojízdný bez jakýchkoliv problémů. Svítí, troubí, bzučí, rychlosti nevyskakují. K motocyklu původní odhlášené doklady (malá knížečka) a krásná malá SPZ. Lak z velké části nepůvodní tzv. štětkolak mimo prsíček a nádrže. Chybí kryt řetězu a stojan je nepůvodní.

VYDRAŽENO za 19.500 Kč

   

Jawa 20 Pionýr
Rok výroby: 1971

Motocykl s platným přepsatelným TP, po delší odstávce oživen. Motor se zdá být v poměrně dobré kondici, rychlosti nevyskakují, spojka funkční. Bude však potřebovat další servisní péči. Z velké části původní lak s viditelnými linkami. Potah sedla potrhán. 

VYDRAŽENO za 15.000 Kč

 

Jawa 350 / 632
Rok výroby: 1990

Motocykl s platným přepsatelným TP, místy nepůvodní lak, drobné oděrky odpovídající stáří stroje, jinak ale velice pěkný stav vhodný ke každodennímu ježdění. Motor ve velmi dobré kondici, instalováno bezkontaktní zapalování Vape.

VYDRAŽENO za 32.500 Kč

 

Jaro 2019:

Jawa 20 Pionýr
Rok výroby: 1970

Jawa 20 Pionýr s platným přepsatelným TP v krásném téměř původním stavu s přirozenou patinou. Nepůvodní pouze šedá barva na revmapleších a horním krytu světla. Rok výroby 1970 s minimálním kilometrovým nájezdem lehce přes 7.000 km. Motocykl plně funkční, pouze nutná výměna korkových lamel spojky.

VYDRAŽENO za 20.500 Kč

   

Podzim 2018:

Škoda 105 L
Rok výroby: 1987

Vozidlo s platným technickým průkazem bez platné technické kontroly a bez uhrazené eko daně. Mechanicky vůz zcela funkční, pravidelně provozován a udržován v chodu při občasných projížďkách. Karoserie vozu v poměrně špatném stavu, nutné zásahy (především prahy, podlahy, blatníky). Jinak vůz defacto původní.

VYDRAŽENO za 4.000 Kč