Aukce

RETRO GARÁŽ pravidelně přináší všem návštěvníkům naprosto unikátní a nevšední zážitek v podobě živých aukcí / dražeb auto-moto veteránů.

Zpravidla dražíme veterány v původním a pojízdném stavu s platným TP.  Navíc začínáme s vyvolávací cenou od symbolické 1 Kč. Dražby probíhají vždy během akce v dopoledních hodinách v pavilónu B. 

Pro podzimní dražbu 23.11.2019 chystáme hned několik strojů – motocyklů Jawa. Bližší informce před podzimní dražbou zde budou včas upřesněny.

Přijďte si přihodit a zažít ten adrenalin! A kdo ví, třeba to budete právě Vy, kdo se stanete vítězem naší živé aukce.

 


Počet účastníků aukce omezen na 50 osob

Přihlášování do aukce probíhá osobně před aukcí

V 10:00 hod v pavilónu B u hlavního pořadatelského stanu Retro Garáž. Do naší živé aukce je nutno se předem přihlásit. Přihlašování probíhá rovněž u pořadatelskoho stanu RG. Maximální počet účastníků dražby je stanoven na 50 osob. 


AUKČNÍ ŘÁD – PRAVIDLA AUKCE naleznete zde –> AUKČNÍ ŘÁD

  

MINULÉ DRAŽBY:

Jaro 2019:

Vozidlo: Jawa 20 Pionýr
Rok výroby: 1970
Stav KM: 7.150
Barva: (Jawácká) červená – základní

Popis vozidla:
Jawa 20 Pionýr s platným přepsatelným TP v krásném téměř původním stavu s přirozenou patinou. Nepůvodní pouze šedá barva na revmapleších a horním krytu světla. Rok výroby 1970 s minimálním kilometrovým nájezdem lehce přes 7.000 km. Motocykl plně funkční, pouze nutná výměna korkových lamel spojky.

VYDRAŽENO za 20.500 Kč

   

Podzim 2018:

Vozidlo: Škoda 105 L
Rok výroby: 1987
Stav KM: 87.999
Barva: zelená – základní

Popis vozidla:
Vozidlo s platným technickým průkazem bez platné technické kontroly a bez uhrazené eko daně. Mechanicky vůz zcela funkční, pravidelně provozován a udržován v chodu při občasných projížďkách. Karoserie vozu v poměrně špatném stavu, nutné zásahy (především prahy, podlahy, blatníky). Jinak vůz defacto původní.

VYDRAŽENO za 4000 Kč