Aukce

RETRO GARÁŽ pravidelně přináší všem návštěvníkům naprosto unikátní a nevšední zážitek v podobě živých aukcí / dražeb auto-moto veteránů.

Zpravidla dražíme veterány v původním a pojízdném stavu s platným TP.  Navíc začínáme s vyvolávací cenou od symbolické 1 Kč. Dražby probíhají vždy během akce v dopoledních hodinách v pavilónu B. 

Pro podzimní dražbu 23.11.2019 chystáme hned několik strojů – motocyklů Jawa.

Přijďte si přihodit a zažít ten adrenalin! A kdo ví, třeba to budete právě Vy, kdo se stanete vítězem naší živé aukce.


AUKCE PODZIM 23.11.2019

Jawa 555 Pionýr

Start aukce v 10:00 hod v pavilónu B

Rok výroby 1962

Vyvolávací cena 1 Kč

Mechanicky velmi slušný a nezničený stav. Motocykl pojízdný bez jakýchkoliv problémů. Svítí, troubí, bzučí, rychlosti nevyskakují. K motocyklu jsou původní odhlášené doklady (malá knížečka) a krásná malá SPZ. Lak z velké části nepůvodní tzv. štětkolak mimo prsíček a nádrže. Chybí kryt řetězu a stojan je nepůvodní.

 

Jawa 20 Pionýr

Start aukce v 10:30 hod v pavilónu B

Rok výroby 1971

Vyvolávací cena 1 Kč

Motocykl s platným přepsatelným TP, po delší odstávce oživen. Motor se zdá být v poměrně dobré kondici, rychlosti nevyskakují, spojka funkční. Bude však potřebovat další servisní péči. Z velké části původní lak s viditelnými linkami. Potah sedla potrhán. 

Jawa 350/632

Start aukce v 11:00 hod v pavilónu B

Vyvolávací cena 1 Kč

Rok výroby 1990

Motocykl s platným přepsatelným TP, místy nepůvodní lak, drobné oděrky odpovídající stáří stroje, jinak ale velice pěkný stav vhodný ke každodennímu ježdění. Motor ve velmi dobré kondici, instalováno bezkontaktní zapalování Vape.

 


Počet účastníků aukce omezen vždy na 50 osob.

Přihlášování a registrace do aukcí probíhá osobně před aukcí a je povinné.

Přihlášky probíhají v pavilónu B u hlavního pořadatelského stanu Retro Garáž. 


AUKČNÍ ŘÁD – PRAVIDLA AUKCE naleznete zde –> AUKČNÍ ŘÁD

  

MINULÉ DRAŽBY:

Jaro 2019:

Vozidlo: Jawa 20 Pionýr
Rok výroby: 1970
Stav KM: 7.150
Barva: (Jawácká) červená – základní

Popis vozidla:
Jawa 20 Pionýr s platným přepsatelným TP v krásném téměř původním stavu s přirozenou patinou. Nepůvodní pouze šedá barva na revmapleších a horním krytu světla. Rok výroby 1970 s minimálním kilometrovým nájezdem lehce přes 7.000 km. Motocykl plně funkční, pouze nutná výměna korkových lamel spojky.

VYDRAŽENO za 20.500 Kč

   

Podzim 2018:

Vozidlo: Škoda 105 L
Rok výroby: 1987
Stav KM: 87.999
Barva: zelená – základní

Popis vozidla:
Vozidlo s platným technickým průkazem bez platné technické kontroly a bez uhrazené eko daně. Mechanicky vůz zcela funkční, pravidelně provozován a udržován v chodu při občasných projížďkách. Karoserie vozu v poměrně špatném stavu, nutné zásahy (především prahy, podlahy, blatníky). Jinak vůz defacto původní.

VYDRAŽENO za 4000 Kč