Pro Vystavovatele

Retro Garáže nabízí možnost využít výstavní plochy výstaviště rovněž pro prezentaci veterán klubů a samostatných vystavovatelů.

Byť je Retro Garáž primárně akcí prodejní, přesto jsme se rozhodli v rámci vzájemné podpory, spolupráce a veteránské osvěty, dát prostor na výstavě i nekomerčním vystavovatelům, především jednotlivým veterán klubům, spolkům nebo i samostatným vystavovatelům. Pro nekomerční vystavovatele jsou tak k dispozici předem určené výstavní plochy ZDARMA.

Cílem je dát jednotlivým veterán klubům a vystavovatelům prostor prezentovat se navenek široké veřejnosti, předvést své krásné stroje a především informovat o veteránských akcích, které jednotlivé kluby během sezóny pravidelně pořádají.

Veterán kluby, které se např. prezentovaly na Retro Garáži 2018:

  • Klub historických vozidel Metuje
  • Veteran Car Club ČR
  • Rolls-Royce & Bentely Club ČR
  • Grand Veteran
  • Porsche Classic Club ČR 
  • Czech Classic Trial

Pro tyto výstavní a prezentační účely veterán klubů bude na výstavišti sloužit při akci primárně Hala B (pokud nebude uvedeno jinak).

Výstavní plochu je nutné předem rezervovat. Použijte prosím rezervační formulář níže. Do zprávy nezapomeňte uvést bližší informace o vystavených exponátech, o klubu a tak podobně.

PLOCHY PRO NEKOMERČNÍ VYSTAVOVATELE JSOU PRO JARNÍ TERMÍN 30.3.2019 JIŽ PLNĚ OBSAZENY.

 

Důležité organizační info pro vystavovatele:

Pátek 29.3.2019
Příjezd a příprava prodejní/výstavní expozice již od 16:00 do 22:00 hod. Následně je potřeba opustit prostory výstaviště. Haly jsou uzamčeny a hlídány ostrahou. 

Sobota 30.3.2019
Příjezd a příprava prodejní/výstavní expozice již od 5:00 do 7:30 hod.

*způsob a postup plnění jednotlivých výstavních prostor určuje výhradně organizátor akce

** všichni prodejci/vystavovatelé musí sami zajistit naprostou ochranu podlahy výstavní haly před případným znečištěním (vhodné podložky)