ONLINE VYSÍLÁNÍ 27.5.2021

Kovidová doba bohužel nepřeje hromadným akcím, tím pádem ani naší Retro Garáži. Nebudeme ale jen sedět v koutě a naříkat. Přinášíme velkou novinku, přinášíme Vám Retro Garáž ONLINE!

Pohodlně se usaďte a sledujte Retro Garáž z vašeho domova.

CO JE RETRO GARÁŽ ONLINE?

Na našem domovském výstavišti v Lysé nad Labem uspořádáme aukce 2 motocyklů Jawy 550 a Jawy 555, tentokráte však bez návštěvníků, diváků a kupujících přímo na místě. Kupující se v den a čas konání spojí s našimi telefonními operátory, kteří za ně budou v místě přihazovat podobně jako to dělají světové aukční domy. Veškeré dění z výstaviště vám přeneseme online v živém vysílání.

KDY SE KONÁ?

Čtvrtek 27.5.2021 v 18:00 hod

KDE MOHU AUKCE SLEDOVAT?

Zde na tomto odkazu –> SLEDOVAT

CO BUDE V AUKCÍCH NA PRODEJ?

Jawa 50/550 Pionýr (Pařez)
Rok výroby: 1957

Pěkný pařízek s dobovou patinou v původním laku. Linky již neodborně přetřeny. Plechařina velice zachovalá a zdravá až na levou polovinu plechu na přední světlo (zde přetřeno zřejmě po poškození). Stroj po letech stání ve stodole pouze vyčištěn, nijak neopravován ani nezprovozňován. Motor nezatuhlý se slušnou kompresí. Kompletnost viz foto (chybí drobnosti jako např. stojan, některá lanka).  Motocykl bez TP, ovšem číslo motoru shodné s původním štítkem. Ideální kus na celkovou a citlivou opravu s důrazem na zachování původního stavu. 

Vyvolávací cena: 1 Kč
Aukční jistota: 3.000 Kč
Výše jednotlivých příhozů při aukci: 1.000 Kč
Minimální prodejní cena: není stanovena
Číslo aukce: 2
Předpokládaný začátek aukce: 18:20 hod

Jawa 50/555 Pionýr (Pařez kombi)
Rok výroby: 1961

Pionýr s revmaplechy v celkově moc hezkém a nezničeném stavu. Lak zdá se být původní s krásně patrnými zlatými linkami. Plechařina zdravá a miminálně poškozená s výjimkou nádrže, která má výrazné puchýřky až dírky v oblasti víčka (patrné viz foto níže). Zcela chybí pravá dvířka prsíček, jinak kompletní. Stroj je funkční, pojízdný, dlouho neprovozován. Důkladný servis po dlouhé nečinnosti nutný. Motocykl je bez TP, ovšem číslo motoru shodné s původním štítkem. Krásný kousek na finální doladění.

Vyvolávací cena: 1 Kč
Aukční jistota: 3.000 Kč
Výše jednotlivých příhozů při aukci: 1.000 Kč
Minimální prodejní cena: není stanovena
Číslo aukce: 1
Předpokládaný začátek aukce: 18:10 hod

KDE SI MOHU MOTOCYKLY PROHLÉDNOUT?

Na odkazech níže jsme pro vás připravili poměrně detailní online prohlídku nabízených strojů. Osobní prohlídka bude možná na výstavišti v Lysé nad Labem po předchozí telefonické domluvě.

Online prohlídka Jawa 50/550 Pionýr 

Online prohlídka Jawa 50/555 Pionýr

AUKČNÍ JISTOTA A AUKČNÍ ŘÁD

Aukce se mohou zúčastnit pouze řádně registrovaní uchazeči (registrační formulář viz níže), kteří zároveň složili aukční jistotu ve výši 3.000 Kč na účet pořadatele. V případě, že se ucházíte o oba nabízené motocykly, je třeba složit aukční jistotu dvakrát.

Aukční jistota musí být připsána na účet pořadatele nejpozději do 26.5.2021. 

Aukční jistota se automaticky vrací všem účastníkům aukce, kteří daný předmět nevysoutěží a to bezodkladně, nejdéle však do 10ti pracovních dnů od data konání aukce.

Výherci aukce je aukční jistota započtena do vysoutěžné ceny, to znamená, že ten již pouze doplácí rozdíl mezi výslednou cenou předmětu a složenou aukční jistotou.

Bankovní spojení: 2100563328 / 2010
Variabilní symbol: uveďte své rodné číslo
Zpráva pro příjemce: uveďte své jméno + aukce Jawa 550 nebo Jawa 555

Pravidla aukcí naleznete zde –> AUKČNÍ ŘÁD

MÁM ZÁJEM O NABÍZENÉ MOTOCYKLY. JAK SE PŘIHLÁSÍM DO AUKCE?

Stačí se řádně registrovat vyplněním formuláře níže. Následně vás budeme kontaktovat. Počet účastníků je však z kapacitních důvodů omezen.

Jméno a příjmení*

Váš email*

Váš telefon*

Ulice a č.p.*

Město*

PSČ*

Které aukce se chcete zúčastnit?Poznámka

Souhlasím se zpracováním osobních údajů