Retro Garáž pravidelně přináší všem návštěvníkům naprosto unikátní a nevšední zážitek v podobě živých aukcí auto-moto veteránů. V aukční nabídce máme vždy hned několik strojů od veteránů v původním a pojízdném stavu, přes projekty na renovaci až po zrestaurované kusy.
Přijďte si přihodit a zažít ten adrenalin! A kdo ví, třeba to budete právě Vy, kdo se stanete vítězem naší živé aukce.

Jak aukce probíhají?

Zúčastnit se mohou pouze řádně a předem registrovaní uchazeči. Jako účastník aukce přihazujete buďto fyzicky přímo na místě v den a čas konání aukce. V případě, že se nemůžete osobně dostavit, je možné využít telefonního operátora, který přihazuje na místě za vás na základě vašich pokynů a aukce se tak zúčastníte zprostředkovaně po telefonu. Počet účastníků aukce je vždy omezen.

Chci prodat veterána

Rádi prodáme váš motocykl či automobil. Stroje do aukcí vybíráme individuálně. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

 

Tel: +420 607 257 309
E-mail: info@retro-garaz.cz

Chci koupit veterána

1. Povinná registrace do aukce
  • ONLINE pomocí registračního formuláře níže.
  • OSOBNĚ v pavilonu B u hlavního pořadatelského stanu Retro Garáž (s dostatečným časovým předstihem).

2. Složení aukční jistoty
3. Účast na aukci osobně / telefonicky

Co je to Aukční jistota?

Aukční jistota je částka, kterou musí každý účastník aukce složit u pořadatele před aukcí samotnou. Bez řádně složené aukční jistoty není možné zúčastnit se aukce. V případě nevysoutěžení daného předmětu je vám aukční jistota vrácena v plné výši. V případě vysoutěžení daného předmětu je aukční jistota tzv. započtena. To znamená, že výherce aukce již pouze doplácí rozdíl mezi aukční cenou a již složenou aukční jistotou. Aukční jistota musí být vždy složena na účet pořadatele alespoň 1 den před konáním aukce (v případě online registrace) nebo v hotovosti v den konání aukce s dostatečným časovým předstihem.

Bankovní spojení: 2100563328 / 2010
Zpráva pro příjemce: uveďte své jméno + číslo aukční položky

Co je to Aukční rezerva?
Aukční rezerva neboli minimální prodejní cena je hranice, které musí být v aukci dosaženo, aby byl daný předmět prodán. Pokud se v průběhu aukce cena nevyšplhá alespoň na úroveň aukční rezervy, nedojde pak k prodeji draženého předmětu. Aukční rezerva je stanovena vždy pro každý předmět aukce.

Pro detailní informace o průběhu aukcí si přečtěte aukční řád.

Registrace do aukce jako kupující
Aukce
Které aukce se chcete zúčastnit?