Aukce


LÉTO 12.6.2021 / PODZIM 13.11.2021


RETRO GARÁŽ pravidelně přináší všem návštěvníkům naprosto unikátní a nevšední zážitek v podobě živých aukcí / dražeb auto-moto veteránů.

V aukční nabídce nabízíme vždy hned několik strojů. Do dražeb zpravidla připravujeme veterány v původním a pojízdném stavu. Navíc ve většině případů začínáme s vyvolávací cenou od symbolické 1 Kč. Dražby probíhají vždy během akce v dopoledních hodinách v pavilónu B. 

Přijďte si přihodit a zažít ten adrenalin! A kdo ví, třeba to budete právě Vy, kdo se stanete vítězem naší živé aukce.


Do příštích aukcí chystáme opět několik strojů – automobilů a motocyklů. Nabídku budeme rozšiřovat na přibližně 10 kusů.

 • Jawa 50/555 Pionýr deluxe
 • ČZ 175/477
 • Fiat 850 Sport Coupe
 • Skůtr Čezeta 175/602
 • Jawa 21 Pionýr
 • Jawetta Standard
 • další stroje budou včas upřesněny a doplněny

Detailní info k draženým strojům naleznete brzy níže.

V případě zájmu volejte nebo pište o bližší informace. Prohlídky jsou možné po telefonické dohodě případně přímo v den akce.

TEL: 607 257 309 / EMAIL: info@retro-garaz.cz


PRAVIDLA AUKCÍ & AUKČNÍ ŘÁD

 • Počet účastníků aukce omezen vždy na 50 osob.
 • Přihlášování a registrace do aukcí probíhá osobně před aukcí a jsou povinné.
 • Přihlášky probíhají v pavilónu B u hlavního pořadatelského stanu Retro Garáž. 
 • Všechny dražby budou probíhat během dopoledne od 10:00 – 12:00 hod.
 • Pravidla aukcí naleznete zde –>AUKČNÍ ŘÁD

MINULÉ AUKCE:

LÉTO 2020

Jawa 555 Pionýr
Rok výroby: 1961

Vyjímečně zachovalý pařízek v původním laku s krásnými zlatými linkami. Plechařina naprosto zdravá, jediný výrazný ťukanec na předním blatníku. Stroj po letech nečinnosti pouze vyčištěn a oživen, nijak neopravován. Motor v chodu. Motocykl bez TP, čísla sedí s původním štítkem.

VYDRAŽENO za 25.000 Kč

Jawa 50/23 Mustang
Rok výroby: 1978

Jawa 50/23 Mustang s platným přepsatelným TP a platnou technickou kontrolou. Motocykl byl po několika letech stání pouze vyčištěn a oživen. Motor má pěkný a zdravý zvuk. Nepůvodní lak a horší chromy, na druhou stranu plechařina nebývale zdravá a krásná, nepobouchaná nádrž. Celkově ve velice pěkném a nezničeném stavu, velmi malý kilometrový nájezd.

VYDRAŽENO za 25.500 Kč

Jawa 550 Pionýr – Pařez
Rok výroby: 1958

Krásný pařízek s dobovou patinou v původním laku s velmi dobře patrnými linkami. Některé partie samozřejmě nesou známky většího opotřebení. Plechařina naprosto zdravá, s minimem ťukanců. Stroj po letech stání ve stodole pouze vyčištěn, nijak neopravován. Motor v běhu, ale již nutná kompletní GO (vyskakující rychlosti, stržený segment startování). Motocykl bez TP, ovšem s původní malouz SPZ. Všechna čísla sedí s původním štítkem.

VYDRAŽENO za 35.500 Kč

Jawa 350/634 Konopnice
Rok výroby: 1983

Jawa 350/634 s platným přepsatelným TP a platnou technickou kontrolou. Motocykl prošel velice důkladným a pečlivým servisem (renovací) zaměřeným především na funkční, mechanickou a bezpečnostní stránku věci. Byl rozebrán a důkladně vyčištěn, motor půlen, přičemž proběhla GO klikové hřídele, nová spojka, nové pístní kroužky, kompletní repase zapalování, měněna ložiska a gufera, přední tlumiče rovněž po GO, měněna lanka a další. Motocykl ve skvělé technické kondici, připraven na běžné ježdění. Lak i chromy místy opotřebené, přesto stále velice pěkné.

VYDRAŽENO za 64.000 Kč

Škoda Octavia Combi
Rok výroby: 1968

Minimální prodejní cena předmětu aukce: 80.000 Kč

Nezvykle zachovalá Škoda Octavia Combi s platným původním TP (uložen v depozitu / eko neplaceno) včetně starých bílých SPZ (na foto převozní). Po celou dobu pouze dva majitelé. K vozu je kompletní historie. Octavia je prakticky v původním a velmi pěkném stavu s výjimkou laku, který byl dělán přibližně 10 let zpět. Stroj posledních 7 let pouze stál v garáži, nyní byl oživen. Motor má zdravý a pravidelný chod. Vše funguje jak má – jede, brzdí, svítí, troubí a bliká. K vozu budou i drobné náhradní díly. Krásný a perspektivní veterán!

VYDRAŽENO za 110.000 Kč

PODZIM 2019

Jawa 555 Pionýr
Rok výroby: 1962

Mechanicky velmi slušný a nezničený stav. Motocykl pojízdný bez jakýchkoliv problémů. Svítí, troubí, bzučí, rychlosti nevyskakují. K motocyklu původní odhlášené doklady (malá knížečka) a krásná malá SPZ. Lak z velké části nepůvodní tzv. štětkolak mimo prsíček a nádrže. Chybí kryt řetězu a stojan je nepůvodní.

VYDRAŽENO za 19.500 Kč

   

Jawa 20 Pionýr
Rok výroby: 1971

Motocykl s platným přepsatelným TP, po delší odstávce oživen. Motor se zdá být v poměrně dobré kondici, rychlosti nevyskakují, spojka funkční. Bude však potřebovat další servisní péči. Z velké části původní lak s viditelnými linkami. Potah sedla potrhán. 

VYDRAŽENO za 15.000 Kč

 

Jawa 350 / 632
Rok výroby: 1990

Motocykl s platným přepsatelným TP, místy nepůvodní lak, drobné oděrky odpovídající stáří stroje, jinak ale velice pěkný stav vhodný ke každodennímu ježdění. Motor ve velmi dobré kondici, instalováno bezkontaktní zapalování Vape.

VYDRAŽENO za 32.500 Kč

 

JARO 2019:

Jawa 20 Pionýr
Rok výroby: 1970

Jawa 20 Pionýr s platným přepsatelným TP v krásném téměř původním stavu s přirozenou patinou. Nepůvodní pouze šedá barva na revmapleších a horním krytu světla. Rok výroby 1970 s minimálním kilometrovým nájezdem lehce přes 7.000 km. Motocykl plně funkční, pouze nutná výměna korkových lamel spojky.

VYDRAŽENO za 20.500 Kč

   

PODZIM 2018:

Škoda 105 L
Rok výroby: 1987

Vozidlo s platným technickým průkazem bez platné technické kontroly a bez uhrazené eko daně. Mechanicky vůz zcela funkční, pravidelně provozován a udržován v chodu při občasných projížďkách. Karoserie vozu v poměrně špatném stavu, nutné zásahy (především prahy, podlahy, blatníky). Jinak vůz defacto původní.

VYDRAŽENO za 4.000 Kč